...concrete design

Vítejte na stránkách společnosti b_concrete

Betonový nábytek

Zabýváme se především výrobou betonového nábytku do interiéru i exteriéru. Beton je trendový meteriál, který prožívá znovuzrození v oblasti interiérových doplňků, nábytku, kuchyňských desek nebo jako obklad stěn. 

Kvalitní design

Ať již máte vlastní myšlenku nebo si chcete nechat poradit, jsme tu pro vás. Převedeme vaše představy v realitu nebo vymyslíme něco, co se vám bude líbit, co bude krásné a funkční.

Proč beton? Proč ne?!

Beton je skvělý materiál. Je pevný, je krásný. Měl jenom několik drobných nedostatků, které se společnosti b_concrete podařilo patentovanou technologií "Light PL Concrete" odstranit. Díky tomu může být tenký, lehký, nenasákavý, různě barevný, může být i průsvitný a může mít téměř jakýkoliv tvar. 

"Light PL Concrete"

Naše patentovaná technologie

Technologie, která v sobě snoubí specifickou recepturu a jedinečný pracovní postup. LPC beton je výsledkem dlouhodobého vývoje a testování betonových směsí. LPC beton je pevný, lehký, omyvatelný a lze jej vyrábět i ve velice tenkých plátech. V barevnosti nejsme nijak výrazně omezeni. Do LPC betonu lze integrovat například dotyková čidla, dobíjecí stanice pro telefony, led osvětlovací pásky a spousta dalších prvků, které sledují současné trendy.


info@bconcrete.cz     /     +420 776 104 844 


PRÁVĚ VYRÁBÍME . . .


Náš nový materiál nabral konkrétní podobu. Jedná se o kuchyňskou sestavu. Do desek jsou integrovány krabice na zásuvky a vypínače, připraveny prostupy pro varnou desku a dřez. To vše se nám podařilo provést v celkové hmotnosti 120kg.